Ти не один на самоті

Опубліковано admin на

У 21 столітті самотність для людини це виклик і жах, тому що ми потребуємо спілкування, єдності і підтримки від інших. Якщо цього не відчуваєш, то починається нудьга, розчарування у людях і в житті. Тому люди намагаються уникати самотності будь-яким чином. Її можна приглушити шопінгом, соцмережами, роботою, прогулянками і т.д. У такі моменти надзвичайно важливо мати близького друга, який знає як підтримати вас.

Справжній друг – це той, хто з тобою, навіть, тоді, коли ти не правий, тому що, коли ти правий, тоді й так багато друзів з тобою.

Самотнім можна бути у великій масі людей, у школі, на роботі, у сім’ї. Якщо тебе не розуміють і не поділяють твоїх інтересів, то ти будеш самотнім у будь-якому середовищі. 

А ви відчували коли-небудь себе самотніми і відчуженими?

Люди, які є інтровертами, то їм легше переносити самотність, а екстравертам – це каторга. Вони не можуть жити без контакту з людьми, це їхнє все.

По статистиці, на сьогодні вдвічі збільшилась кількість самотніх людей, ніж 10 років тому. Парадокс, правда? З нашим мега розвитком технологій і соцмереж ця проблема тільки погіршилась. Швидше за все тому, що соцмережі – це сухе і примітивне спілкування. Люди ж потребують значно глибших і ближчих відносин – реальних, а не віртуальних. 

Людина створена не тільки для спілкування з Богом, але також і з людьми. Це закладено у нас в генах, бути частинкою суспільства. Людина на безлюдному острові здичіє і може зійти зі здорового глузду. 

Як справлятися з такими почуттями? Інколи, не потрібно втікати одразу від самотності і боятися цього як смерті. Це можливість проаналізувати життя. 

Тому людині варто побути на самоті, щоб почути Бога і навчитися любити іншого.

Ісус часто ходив у гори, щоб на самоті більше поспілкуватися з Богом.

Давид, втікаючи від Саула роками і бувши на самоті, найбільше зблизився з Богом і написав найкращі псалми.

Можливо, наша самотність може принести для нас більше користі ніж ми собі думаємо. 

Самотність – це час, щоб будувати особисті відносини з Богом!

Категорії: Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *