Обманута в раю

Опубліковано admin на

Обманута в раю

Щоб з’їсти підібране в саду яблуко, ми спершу миємо його, або коли помити немає можливості, то ретельно витираємо його від бруду. Нікому ж не сподобається смак пилу з піском, який буде скреготати на зубах. Думаю, ви теж відчули, як це неприємно(smiley).
Та чи завжди ми такі обачні? 

Плітки – це спотворена, перекручена інформація, і розповсюджують її тільки обмануті дияволом люди. Брехня – це зброя диявола. Давайте конкретніше це розглянемо. Повернемось в Рай.

1М 3:1: “Але змій був хитріший над усю польову звірину…»
1М 3:6: “І побачила жінка, що дерево добре на їжу, і принадне для очей, і пожадане дерево, щоб набути знання. І взяла з його плоду, та й з’їла, і разом дала теж чоловікові своєму, і він з’їв.” 

Для мене особливо відкрилось саме це місце. 

У Єви зав’язується діалог зі змієм (дияволом). І Єву це зацікавило. Це так притаманно нам жінкам, наша цікавість змушує, інколи, слухати перекручену інформацію, замість того, щоб проігнорувати і пройти повз. Але ж ні, нам надто цікаво(smiley) (Що про мене думають, що говорять про мою сім’ю, роботу, чоловіка? Що там у родичів поганого(wink) за які гроші сусідка купила шубу?) і т. д.

Впізнаєте себе? Подальші дії Єви взагалі вражають. Після розмови зі змієм, дерево з якого Бог заборонив їсти, вмить стало привабливим
(бачите, як гарно подана дияволом брехня стає не така вже й погана). І Єва будучи обманутою іде ще далі. Вона робить вибір вкусити плід, а потім дати ще й Адамові. Тут зупинимось. Єва була обманута змієм, він так переконливо говорив брехню, що вона йому повірила. На хвилиночку! Перевіряйте інформацію, яку чуєте, піддавайте все сумніву.

Коли жінка хоче поділитись новинами, вона приходить до свого чоловіка і «годує» його ними, цим самим втягує його в гріх. Ти запитаєш як це? … 1М 3:6: “…І взяла з його плоду, та й з’їла, і разом дала теж чоловікові своєму, і він з’їв.” І обоє згрішили. Якщо розглядати як це діє в духовному житті, то ми бачимо наступну картину: коли ми чуємо неправдиву інформацію і без перевірки віримо, що все саме так і було, то розказуючи це іншим людям, переконуючи їх, що це правда, не розібравшись в істинності, втягуємо інших у гріх. Тепер ми несемо відповідальність перед Богом не лише за себе, а й за тих кого втягнули в гріх. 

Перевіряйте всю інформацію, ми ж миємо продукт перед тим як їсти. Перш ніж чомусь вірити і впускати це в свій розум і душу, переконайтесь, що це очищене. Якщо їжу не мити, а вживати брудною, що тоді відбувається з нашим організмом? Тошнота, блювота, діарея, температура – ми хворіємо. А що там у духовному плані? 

БРУДНА ІНФОРМАЦІЯ – НЕ ОЧИЩЕНА ДУХОВНА ЇЖА, приймаючи її ми хворіємо.

Категорії: Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *