Молитва за Ізраїль

Молитва за Ізраїль В неділю відбулося служіння, на якому особливу увагу було приділено Ізраїлю. Гості з Києва, Ізраїлю та Сполучених штатів Америки розповідали про “святу землю”, їх жителів та закликали до молитви за мир в Єрусалимі. Пророцтва звіщають, що Христос не прийде, поки Ізраїль не наверниться до Христа. Якщо ми бажаємо приходу Христа, то нам потрібно молитися за покаяння Ізраїля. Пасторами була звершена молитва за Ізраїль, щоб Бог торкнувся їхніх сердець, щоб вони визнали Ісуса …

Свято жнив у недільній школі

Свято жнив у недільній школі 10 жовтня в недільній школі відбулося свято для наших діток. Всі зібралися у верхньому залі для спільної програми, яка була присвячена дню подяки. Діти чудово засвоїли уроки про жнива, а особливо – що посієш, те й пожнеш. Наприкінці, всіх пригостили подаруночками, була маса емоцій та щасливих посмішок. Слава Богу за наших діток і такий чудово проведений час разом!

Свято жнив

Свято жнив 26 вересня у нашій церкві відбулося свято жнив, на якому ми дякували Богу  врожай і усі благословіння в цьому році. Служіння вів молодіжний хор, а пастори звершили особливу молитву за хліб, воду та Слово Боже.  Тоді Він казав Своїм учням: Жниво справді велике, та робітників мало; тож благайте Господаря жнива, щоб на жниво Своє Він робітників вислав. (Матв.9:37,38)

Молитва за Ізраїль 10.10.21

Запрошуємо всіх на особливе служіння присвячене молитві за Божий народ та Ізраїль. Запрошені іноземні гості та представники зі святої землі. Приходьте та запрошуйте друзів! Свято відбудеться 10 жовтя о 17:00 в Домі молитви.

Школа юного Тимофія

Школа юного Тимофія З 2 по 5 серпня у нашій церкві відбулась «Школа юного Тимофія». Ця подія проводиться уже декілька років поспіль. Суть заходу – у навчанні молодих хлопців, які могли би у майбутньому бути служителями, мотивувати їх до служіння. Цього разу школа проводилась у мальовничих Карпатах. Разом з 19 «юними Тимофіями» ми поїхали на природу у Виженку.  Значна частина дня відводилась для уроків, духовного спілкування. Ми проходили актуальні теми: Богопізнання,  атрибути Бога, імена Бога, …