Сімейний вечір

Сімейний вечір “Сім’я під час війни” 7 травня відбувся сімейний вечір під назвою “Сім’я під час війни”. На даній зустрічі було багато сімей, особливо переселенців із зон бойових дій. Атмосфера була теплою і приємною, де можна було відкритися і поділитися пережитим. Спікером вечора був Володимир Омельчук, який відкривав істини Слова Божого і говорив про основні аспекти сімейного життя: “Шлюб – це заповіт, а інструкцією до цих відносин є Біблія. Бог благословляє дотримання умов заповіту. Чим …

Дитячий хор. Великдень

Дитячий хор. Великдень На Великдень участь у програмі святкового служіння взяв дитячий хор. Дітки дуже гарно підготувалися і прославляли Бога своїми талантами. 

Вуличне благовістя

Вуличне благовістя У ці складні часи війни Бог відкриває хорошу можливість благовістити переселенцям, а також місцевим жителям! Маємо можливість роздавати хліб фізичний та головне духовний! Моліться, щоб посіяне зерно рясно проросло.

Благословіння дітей

Благословіння дітей Війна війною, а Бог продовжує благословляти наші сім’ї синами та доньками.  В неділю відбулося гарне служіння з молитвою благословіння над новонародженими дітками.  Вітаємо сім’ї Вадима Кишко та Василя Скіткіна з поповненням!