У ці складні часи війни Бог відкриває хорошу можливість благовістити переселенцям, а також місцевим жителям! Маємо можливість роздавати хліб фізичний та головне духовний! Моліться, щоб посіяне зерно рясно проросло.
Водне хрещення 7 липня у нашій церкві відбулося водне хрещення. 6 душ виявили бажання заключити заповіт з Богом. Хрещення надавали пастора Олег Кишко та Сергій Зарубайко. Перший хор, за керівництвом сестри Олі, вів церкву у Детальніше…
Зустріч чернівецьких пасторів 20 травня відбулася зустріч чернівецьких пасторів у центрі міста в християнській кав’ярні-пекарні “Grace.full”, що перекладається як повний благодаті. Григорій Андрійович висловив слова подяки та підтримки усім пасторам за їх колосальну роботу в Детальніше…