Вже довгий час в даній в’язниці несе служіння Віктор Григорчук, в якій 20 в’язнів постійно відвідують богослужіння і приходять до Христа. На цьому відео Тарас Бакун психолог даної в’язниці розповідає каналу “20 хвилин” про діяльність молитовної кімнати. Все відео можете переглянути за посиланням https://www.facebook.com/watch/?v=222591416520819
Водне хрещення 7 липня у нашій церкві відбулося водне хрещення. 6 душ виявили бажання заключити заповіт з Богом. Хрещення надавали пастора Олег Кишко та Сергій Зарубайко. Перший хор, за керівництвом сестри Олі, вів церкву у Детальніше…
Зустріч чернівецьких пасторів 20 травня відбулася зустріч чернівецьких пасторів у центрі міста в християнській кав’ярні-пекарні “Grace.full”, що перекладається як повний благодаті. Григорій Андрійович висловив слова подяки та підтримки усім пасторам за їх колосальну роботу в Детальніше…