Служіння онлайн

Опубліковано admin на

Служіння онлайн

Дорогі брати та сестри церкви “Дім Миру”, мир і благодать вам!

До вас звертається керівництво церкви і вся церковна рада, у зв’язку із ситуацією, яка склалася, як в нашій державі так і в нашому місті зокрема, було вирішено:
  1. Наші загальні Богослужіння не припиняти, але перевести їх в режим онлайн, трансляцію якого ви можете переглядати в домашніх умовах за посиланням https://www.youtube.com/user/fbcbuk, наступне онлайн служіння відбудеться 18 березня о 19:00.
  2. Посилити наші молитви до Бога за охорону нас, наших родин, нашого міста і держави. Перебувати, за можливістю, у постах і молитвах.
  3. Будемо підтримувати один одного, піклуватися і допомагати.
  4. Будемо вірні своїй Церкві, тому при перегляді онлайн трансляції, дивимося наше служіння і беремо в ньому активну участь.
  5. Просимо вас дотримуватися всіх загально-прийнятих норм гігієни і вимог карантину для того, щоб уберегти себе і своїй рідних від небезпеки.
  6. Якщо можливо, то можна збиратись в домашніх групах до 10 осіб.
  7. Ми залишаємося Церквою “Дім Миру” при будь-яких обставинах.
  8. На період карантину припиняється перевезення церковним автобусом людей на служіння.
  9. Люди літнього віку, яким потрібна допомога в придбанні продуктів харчування та лікарських засобів, звертайтесь до дільничих дияконів.
“Зоставляю вам мир, мир Свій вам даю! Я даю вам не так, як дає світ. Серце ваше нехай не тривожиться, ані не лякається!” Ів. 14:27

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *