Сімейне служіння
![](https://www.dom-mira.org/wp-content/uploads/2020/10/zobrazhennya_viber_2020-10-21_14-41-32.jpg)
17 жовтня у верхньому залі відбулося сімейне служіння на тему “Як зберегти сімейні відносини під час шторму”, яке відвідало понад 50 душ. Як завжди, присутні могли скуштувати різні солодощі, млинці, каву, чай і таке інше. Програма була досить насиченою та цікавою, різні опитування, ігри, конкурси, пісні та проповідь Божого Слова. Атмосфера спілкування була невимушена, домашня і сімейна. Усі залишилися задоволеними і вдячними організаторам за такий гарний вечір.
Запрошуємо усі сім’ї приєднуватися до таких служінь, щоб вони позитивно впливали на ваші сімейні відносини.
Фото та відео даної зустрічі можна переглянути нижче.