Школа юного Тимофія

Опубліковано admin на

Школа юного Тимофія

З 2 по 5 серпня у нашій церкві відбулась «Школа юного Тимофія». Ця подія проводиться уже декілька років поспіль. Суть заходу – у навчанні молодих хлопців, які могли би у майбутньому бути служителями, мотивувати їх до служіння.

Цього разу школа проводилась у мальовничих Карпатах. Разом з 19 «юними Тимофіями» ми поїхали на природу у Виженку.  Значна частина дня відводилась для уроків, духовного спілкування. Ми проходили актуальні теми: Богопізнання,  атрибути Бога, імена Бога, характер Христа, образ воїна Христа, духовна дисципліна. Приємно було спостерігати як хлопці задавали серйозні питання, відповідали на складні питання, молились, проповідували, служити і допомогали. 

Однією із центральних подій школи був похід вглиб Карпат. Фотографувались, спілкувались, споглядали Божу природу, думали про минуле і майбутнє, допомогали один одному переступати складні участки дороги, просто сміялись і насолоджувались життям – усе це ми робити у поході. Дуже раді, що хлопці могли між собою здружитись, спілкуватись, обмінюватись номерами телефону.

«Школа юного Тимофія» пройшла, але ми дуже надіємось, що це ще одна сходинка до їхнього осмисленного служіння і благословенного майбутнього у Господі. До нових зустрічей!

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *