Рукопокладання дияконів

Опубліковано admin на

І всім людям сподобалося оце слово, і обрали Степана, мужа повного віри та Духа Святого, і Пилипа, і Прохора та Никанора, і Тимона та Пармена, і нововірця Миколу з Антіохії, їх поставили перед апостолів, і, помолившись, вони руки поклали на них. І росло Слово Боже, і дуже множилося число учнів у Єрусалимі, і дуже багато священиків були слухняні вірі. (Дiї.6:5-7)

18 жовтня відбулося урочисте служіння присвячене рукопокладанню молодих братів на дияконське служіння. Цибуленко Юрій, Сухар Ігор, Дарій Олександр та Пастушак Олександр посвятили себе на особливе і відповідальне служіння Богу. В цьому священнодійстві прийняли участь багато пасторів як нашої так і інших церков нашого міста та області. Подяка Богу, що посилає нових робітників на поля, які уже дозріли.

Наприкінці служіння молодий хлопець по імені Ігор впустив у своє серце Ісуса Христа. Він вийшов наперед і помолився молитвою покаяння. Слава Богу за таке свято і за те, що Він ще кличе грішників до Себе і ми бачимо плід нашого служіння!

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *