Хрещення. 100 років в дорозі

Опубліковано admin на

Хрещення. 100 років в дорозі

Точної дати виникнення церкви баптистів у Чернівцях немає. Існують припущення, що перші євангельські віруючі, котрі були німцями-переселенцями, з’явилися тут у другій половині ХІХ століття. Нам відомі прізвища деяких пресвітерів, які несли служіння в буковинських німецьких церквах. Одним з них був пастор Дітман. У 1922 році, він звершив перше хрещення над місцевими жителями, які прийняли Ісуса Христа як особистого Спасителя. Навіть зберіглася фотографія з цієї пам’ятної події.

Пройшло 100 років. Баптистська церква в Чернівцях за цей час пройшла нелегкий шлях: доводилось відстоювати право на своє існування перед румунським православ’ям, терпіти переслідування від комуністичного атеїстичного режиму, пригноблення від радянської влади, яка всіма силами знущалась над віруючими. Але церква вистояла.
Сьогодні в Чернівцях тринадцять церков тільки нашого баптистського братства, які входять в український союз. Крім цього, існують інші євангельські общини і церкви.

Цими днями, наша церква звершила святе водне хрещення. Більше трьох десятків людей обіцяли Богу добре сумління. Ті, хто був учасником цього священнодійства, стали свідками, як урочисто лунало слово «Вірую» в устах тих, хто приймав хрещення.
Сто років у дорозі! Богом благословенних сто років!

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *