Дитячий табір “Добра звістка”

Опубліковано admin на

Дитячий табір "Добра звістка"

У кінці липня у нас відбулась ще одна особлива подія – дитячий табір “Добра Звістка”. Вже сама назва проекту говорить за своє призначення – посіяти добрі істини євангельської істини у серцях дітей. Центральна біблійна тема табору – Навернення. Закхей, Мефівошет, Ной, Ефіопський вельможа і Савл – це п’ять персонажів, які обговорювались у таборі. Кожен з них може показати своїм прикладом історію навернення до Бога, служіння Богові і Його милість по відношенні до грішних людей. Цього разу тема заходу носила переважно евангелізаційний характер.

Середня кількість дітей, які були у таборі – близько 230. Значна частина з них не просто діти, але вже підлітки; деякі були і такі, які вже і закінчили школу. Близько 40 % дітей, які були у таборі, не відвідують церкву і їхні батьки також. Надіємось, що посіяне слово принесе плід у їхніх душах і у їхніх сім’ях!

Погода, атмосфера, діти, команда – усе було благословенно і у всьому відчувалась Божа допомога. Крім того, всі діти були здорові, без травм. 

Підлітки після загальної програми мали можливість розходитись на групи по вивченню Біблії, діти залишались у залі, де з ними також проводили біблійний урок у цікавій інтерактивній формі. Після цього була спортивна частина. Ми і були на стадіоні, проводили хімічні експерименти, які ілюстрували різні біблійні істини, і грали ігри, співали, слухали євангельські історії, вчили англійську мову, робити солодку вату, їли кукурудзу – отак весело і цікаво проходив час у таборі.

Найголовніше – це те, що Бог говорив у таборі до цих дітей і підлітків! І ми віримо, що не даремно. І свого часу по Божій волі ця добра звістка у їхньому житті принесе плоди.

Сухар Ігор

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *