ШКОЛА “ЮНОГО ТИМОФІЯ”

Опубліковано admin на

ШКОЛА “ЮНОГО ТИМОФІЯ”

З 11 по 13 липня у нас відбувалась Школа “Юного Тимофія”. Цей захід, який уже проводиться кілька років поспіль, має на меті згуртувати навколо Слова Божого підлітків віком від 11 до 15 років. Також особливою ціллю заходу є запалити  хлопців до служіння; показати їм те, як приємно служити Богові своїми талантами і бути задіяними у церкві.

“Перемога над гріхом” – саме такою була тема заходу, над якою ми мали можливість роздумувати протягом трьох днів. Приємно вразила активність і слухняність “тимофіїв”. Цього разу їх було 18. Хочеться вірити, що у майбутньому – це всі служителі Слави Божої.

Разом з нами були пастори церкви, які викладали біблійні уроки, ділились досвідом служіння і просто спілкувались з підлітками. У кінці заходу всі відправились у Кам’янець-Подільську фортецю, де також змогли цікаво провести час.

Віримо, що з Божою допомогою хлопці будуть перемагати у своєму житті, будуть хорошими служителями ну, і звичайно, у наступному році (знову ж таки, тільки з Божою допомогою) прийдуть до Школи “Юного Тимофія” знову!

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *