У середу, 2-го грудня, відбулося служіння присвячене хрещенню душ, які вирішили посвятити своє життя служінню Богу. Всього 10 братів та сестер склали цю обітницю і стали членами посмісних церков.
Водне хрещення 7 липня у нашій церкві відбулося водне хрещення. 6 душ виявили бажання заключити заповіт з Богом. Хрещення надавали пастора Олег Кишко та Сергій Зарубайко. Перший хор, за керівництвом сестри Олі, вів церкву у Детальніше…
Зустріч чернівецьких пасторів 20 травня відбулася зустріч чернівецьких пасторів у центрі міста в християнській кав’ярні-пекарні “Grace.full”, що перекладається як повний благодаті. Григорій Андрійович висловив слова подяки та підтримки усім пасторам за їх колосальну роботу в Детальніше…