В Україні відкрили 80 будинків сімейного типу

Опубліковано admin на

В Україні відкрили 80 будинків сімейного типу

Цьогоріч уже побудований 80-ий дитячий будинок сімейного типу. Новий двоповерховий будинок у смт Царичанка, що на Дніпропетровщині, побудований німецьким благодійним фондом «Міст у життя» у співпраці з місцевими церквами ЄХБ. Тут вже оселилася родина Дениса та Марії Денисенко. Цікаво, адже саме з Дніпропетровської області розпочалося служіння фонду «Міст у життя».

Перший будинок сімейного типу був побудований у Нікополі у 2014 році. Згодом будувалися інші, які наповнювалися дзвінкими голосами діток, що так зачекалися на своїх тата і маму.

На Дніпропетровщині уже побудовано дев’ять будинків і незабаром планується відкриття ще двох. Наразі розпочате будівництво у містах Марганець та Підгородне.

jasfkl

Про служіння дітям-сиротам подружжя Денисенків неодноразово чули від пастора, роздумували, молилися, адже завжди мали справу з дітками і в недільній школі, і за її межами.

І коли Бог дав можливість побудувати ще один будинок у смт Царичанка, постало питання з сім’єю, яка б виховувала тут дітей. Пастор знову мав розмову з родиною Денисенків, аби дізнатися їхнє рішення.

fhjryd

Цього разу Бог по-особливому говорив до сердець цих молодих людей, аби ті відповіли на потребу дітей і стали для них люблячою сім’єю. Сім’єю, яка б виховувала, дбала і сіяла зерна любові діткам, які так цього бажають, потребуючи батьківського тепла і затишку.

Марія і Денис дали свою згоду стати особливою сім’єю для багатьох діток, пройшли навчання від державної соціальної служби і наразі чекають поповнення.

Також цьогоріч було завершене будівництво ще двох будинків сімейного типу на Житомирщині у селі Сколобів. Щоправда, з приводу карантину не було святкового відкриття, але церква зібралася, аби благословити сім’ї на служіння. У цьому селі побудовано вже шість таких будинків і в кожному з них живуть родині, які виховують дітей-сиріт.

drhegi

У 2019 році відбулося святкове відкриття дитячого будинку сімейного типу у м. Фастів на Київщині. А також трьох будинків на Житомирщині – два у селі Курганці та один у селі Рея.

drfydy

Голова фонду «Міст у життя» Вальдемар Шрьодер переконаний, що до сиріт має бути особливе ставлення, як до тих, хто втратив батьків, так і тих, хто опинився в інтернатах при живих батьках. І саме ми можемо дати їм сім’ю, любов і турботу.

Пресслужба ВСЦ ЄХБ

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *