Уряд послабив карантинні обмеження для церков

Опубліковано admin на

Уряд послабив карантинні обмеження для церков

Щойно на засіданні ухвалили рішення про дозвіл на проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 1,5 м². Дозволити проводити релігійні заходи на відкритому повітрі за умови контролю релігійною організацією фізичного дотримання дистанції між учасниками не менше, ніж півтора метра, та в приміщенні – за умови перебування не більше, ніж 1 особи на 5 кв. м площі будівлі.

ОКРІМ ЦЬОГО ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ

З 5 червня роботи закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;

З 5 червня особам старше 60 років не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;

Проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м²;

Проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

ПОНОВЛЮЄТЬСЯ АВІАЦІЙНЕ СПОЛУЧЕННЯ:

з 5 червня — внутрішнє авіасполучення;

з 15 червня — міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України. Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років).

Джерело: slovoproslovo.info

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *