![](https://www.dom-mira.org/wp-content/uploads/2020/02/564B0593.jpg)
Вечір поклоніння та хвали
23 лютого вперше в нашій церкві відбувся вечір хвали та поклоніння за участю відомого гурту “Горизонт”. Понад 500 людей прийшли віддати Богу хвалу і подяку за всі Його благословіння. Ведучий та спікер даного заходу, Валерій Цеона, пояснив значення слів хваління, поклоніння та прославлення, а також закликав до пізнання і прославлення Бога в особистому практичному житті. Вечір пройшов дуже піднесено, емоційно і молитовно. Усі присутні змогли переоцінити себе і зробити певні висновки.
Пропонуємо переглянути відео уривки та фото із даної зустрічі.