У Києві вчетверте відбулася Хода на захист прав дітей і сімей

Опубліковано admin на

Тисячі українців об’єдналися в Києві 8 червня, аби проголосити важливість сімейних цінностей. Цьогоріч Всеукраїнська хода пройшла під гаслом «Сім’я – серце України».

Збір учасників на чолі з главами Церков і релігійних організацій розпочався о 10:00 в парку ім. Т. Шевченка святковим концертом. Згодом усі рушили по Хрещатику до площі Конституції, що біля Верховної Ради.

Хода проходить уже четвертий рік поспіль за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та за підтримки громадських і благодійних організацій України.

Валерій Антонюк, голова Всеукраїнського союзу церков ЄХБ говорив про необхідність створення інституції, яка б опікувалися сімейними цінностями на державному рівні. Пастор наголошував на важливості впровадження державних програм щодо підготовки молоді до подружнього життя; щодо обмеження негативної реклами алкоголю і тютюну; щодо прийняття законів про заборону комерційного сурогатного материнства; щодо припинення  законодавчого просування гендерної ідеології і самого поняття «гендер», – тому що Бог створив людину чоловічої і жіночої статі.

«Сімейна політика має стати пріоритетною у нашій державі, аби сім’я тут залишалися основою суспільства, – зауважив Валерій Антонюк. – Тому ми, учасники Ходи, хочемо підкреслити це. Тільки так Бог може благословити і родину, і Україну. Про це наша молитва».

Голова оргкомітету Ходи Віталій Кривицький подякував усім, хто своєю присутністю продемонстрував, що захист родини, як Божого інституту, є понад усе. А також висловив подяку представникам влади за ті рішення, які приймають на користь збереження сімейних цінностей.

По завершенню оргкомітет відзначив подарунками наймолодшого та найстарших  учасників заходу.

Прес-служба ВСЦ ЄХБ

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *