100-річчя члена церкви
![](https://www.dom-mira.org/wp-content/uploads/2019/09/зображення_viber_2019-09-09_18-08-44.jpg)
В останні дні літа своє 100-річчя святкувала Домніка Іванівна Мазур. Народилася і виросла вона в селі Слобода Комарівці Сторожинецького району. З своїм чоловіком прожила більше 60 років. Разом виховали шестеро дітей. Ще в досить молодому віці Домніка Іванівна прийняла Ісуса Христа як свого особистого Спасителя. Святе водне хрещення по вірі прийняла в далекому 1967 році. З тих пір вона незмінно служить своєму Господу і ніколи не жаліла, що посвятила своє життя Йому.
![](https://www.dom-mira.org/wp-content/uploads/2019/09/зображення_viber_2019-09-09_18-07-44-768x1024.jpg)
Церква «Дім миру» щиро вітає Домніку Іванівну з 100-річним ювілеєм і бажає їй рясних Божих благословень.