Євангелія для дітей та їх батьків
![](https://www.dom-mira.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_14-17-58.jpg)
У четвер у приміщенні церкви Дім Миру відбулася цікава подія. Вся територія та Дім Молитви були заповнені невіруючими дітьми та їх батьками. Організатор – школа “Надія” Василя Манчула. Батьки і діти були зібрані для донесення правди про Воскресіння Ісуса Христа, а також для фінансової підтримки наших воїнів ЗСУ, які захищають нашу країну.
Велика кількість людей побачили, де збирається наша церква. Будемо молитися, щоб Бог викликав бажання у всіх присутніх приходити до нас на зібрання для слухання Євангелії, яка здатна змінити життя людей!