Виїзна сесія Біблійної школи
![](https://www.dom-mira.org/wp-content/uploads/2023/09/1-52-of-52.jpg)
З 28 по 31 серпня відбулася чергова сесія Біблійної школи у селі Виженка. Це вже склалася традиція, що остання сесія навчального року відбувається на природі.
Ми продовжили вивчення таких дисциплін як Огляд Старого Заповіту та Біблійна етика. Додатково з підлітками поспілкувалися пастори Григорій Андрійович та Савелій Павлович. Лекцію про соціальні мережі провів Олег Кишко, а про дошлюбні стосунки – Павло Чурюк.
Ми здійснили похід до водоспаду. На початку пішов дощ і ми вагалися чи йти далі, але помолилися і пішли. Невдовзі дощ зупинився і більше не падав. Далі Бог дарував чудову погоду і зберіг усіх учасників.
Всі залишися дуже задоволені поїздкою і бажали би залитися там ще хоч на пару днів.
Дякуємо Богу за чудово проведений час!
Водне хрещення 7 липня у нашій церкві відбулося водне хрещення. 6 душ виявили бажання заключити заповіт з Богом. Хрещення надавали пастора Олег Кишко та Сергій Зарубайко. Перший хор, за керівництвом сестри Олі, вів церкву у Детальніше…
Зустріч чернівецьких пасторів 20 травня відбулася зустріч чернівецьких пасторів у центрі міста в християнській кав’ярні-пекарні “Grace.full”, що перекладається як повний благодаті. Григорій Андрійович висловив слова подяки та підтримки усім пасторам за їх колосальну роботу в Детальніше…