Форум волонтерів-християн

Опубліковано admin на

Форум волонтерів-християн

Понад 350 осіб з різних куточків України і світу зустрілися на Форумі волонтерів-християн 13 травня в Чернівцях. Організатори форуму – «Місія Євразія» і благодійний фонд “Ми поруч”, які з перших днів війни і дотепер надають допомогу постраждалим українцям.
«Найчастіше волонтерство полягає у виконанні фізичної роботи: розвантаження, транспортування людей і вантажів, приготування їжі, плетіння сіток, виготовлення окопних свічок тощо.
Третина волонтерів займається менеджментом гуманітарної допомоги, ще третина – надає інформаційну підтримку.
Чверть закуповує або доставляє допомогу військовим. Певна частина волонтерів організовує збір коштів, благодійні події або займається кіберволонтерством» – звучало на Форумі.
Заступник голови Всеукраїнського союзу церков ЄХБ Василь Фурта, розкриваючи тему “Біблійні принципи доброчинності”, наголосив на тому, що люди, які прийняли допомогу, мають самі теж бути задіяні в допомозі іншим.
На форумі десятки людей ділилися свідченнями і викликами, які супроводжують роботу християн у ці 15 місяців війни. На панельних дискусіях порушували питання цінностей, які ми несемо для суспільства, та який духовний вектор ми вказуємо суспільству через соціальну працю.
Категорії: Новини