В Одесі затримали підозрюваних у вбивстві пастора із США

В Одесі затримали підозрюваних у вбивстві пастора із США

Поліція Одеської області затримала підозрюваних у вбивстві і пограбуванні корейського пастора, громадянина США. Пастор Сан Мок звершував місіонерське служіння в Одесі, якого на днях у квартирі знайшли зв’язаним і мертвим.

Про це повідомив радник начальника поліції в Одеській області Руслан Форостяк.

“Під час пограбування загинув американський громадянин, який отримав важкі тілесні ушкодження, несумісні з життям. Під підозрою члени однієї злочинної групи. По гарячих слідах порушники були затримані. Тривають слідчі дії”, – зазначив Форостяк.

Він додав, що поліція перевіряє можливе застосування тортур з метою вимагання грошей. Розслідування перебуває на контролі керівництва поліції Одеської області. Інформацію передали американським колегам, зазначив поліцейський.

Як повідомляє УНІАН  з посиланням на джерело в поліції, зловмисники – вихідці з Кавказу.

Одеське видання Думська  також з посиланням на джерела в поліції повідомляє, що зловмисники прийняли пастора однієї з протестантських церков за “міняйла” з ринку Сьомий кілометр.

“Вони увірвалися до нього в квартиру і жорстоко катували священика, вимагаючи показати схованку з грошима (якої, насправді, не було)”, – сказано в публікації.

Видання пише, що затримано трьох підозрюваних, один з них є далеким родичем відомого кримінального авторитета Антимоса і перебуває у розшуку за підозрою в розбійному нападі, інший – під домашнім арештом за ДТП, у третього поки проблем із законом не було.

Те, що сталося, кваліфікували за частиною 2 ст. 115 КК України. Винним загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Джерело:  Новое время

 

Запитання пастору

Тут Ви можете задати питання пастору Григорію Андрійовичу. Відповідь очікуйте найближчим часом нижче або на вашу електронну адресу.

Відповідь: Говорячи про любов між хлопцем і дівчиною, і про те, чи може ця любов бути сильнішою або слабшою, давайте дамо в першу чергу відповідь на запитання: «А що ж таке любов?» Сьогодні про неї багато говорять і пишуть, але на жаль її дуже мало між людьми, друзями і тим паче в сім’ї. Часто любов’ю називають симпатії, закоханість, вподобання, навіть інтимні стосунки. Але справжня суть слова любов полягає дещо в іншому. Одне із визначень любові говорить про посвячення себе інтересам або істинному благу іншій людині (Рим.15:1-3; 1ІВ.3:16).
В ідеальному варіанті, ціль зустрічей хлопця з дівчиною, полягає в тому, щоб краще познайомитись один з одним, побачити позитивні чи негативні сторони характеру, перевірити свої почуття і вже на основі цього робити певний висновок. Тому про справжню любов говорити ще зарано. Але це не означає що її не повинно бути. Звичайно почуття, які ми зазвичай називаємо любов’ю, спонукують молодих людей до цих відносин. Зрозуміло, що така любов може бути як поверхневою, так і набагато серйознішою, глибшою. Тому хлопець і дівчина повинні бути дуже обережними і уважними як до себе так і до протилежної статі, щоб не переплутати закоханість з любов’ю, чи можливо з іншими мотивами, які спонукують до подібних зустрічей.
Чи може така любов бути подібною до Божої?
Божа любов (агапе) – це жертвенна любов. Бог-Отець віддав Сина Свого в жертву за гріх кожного з нас. Ісус Христос не пожалів Себе, але зійшов на хрест, щоб спасти нас від вічної загибелі.
В Біблії дуже мало говориться про любов хлопця до дівчини. В книзі Пісня над Піснями оспівуються прекрасні почуття молодого царя Соломонона до Суламіти. Такі почуття більше нагадують любов ерос чи філіо ніж агапе. Але Біблія значно більше звертає увагу на ті взаємовідносини, які повинні бути між чоловіком і дружиною. Необхідно, щоб ці стосунки будувались на взаємній повазі і любові. Прочитайте послання до єфесян 5:22-33. Ви побачите, що апостол Павло спонукує чоловіків любити своїх дружин так, як Христос любить Свою Церкву, а Він віддав самого Себе за неї. Тому любов чоловіка до своєї дружини повинна бути жертвенною, подібною до Божої.
Пастор Г.Пастушак

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш E-Mail (обов'язково)

Тема

Повідомлення