Правда про Різдво

Правда про Різдво

Наступає одне із найбільших і найважливіших свят для усього християнського світу – це Різдво Ісуса Христа. Але, що означає це свято і чому воно виникло? На жаль, не всі знають відповіді на такі прості запитання. Одні кажуть, що це свято для сім’ї, щоб поспілкуватися і гарно поїсти, а інші кажуть, що в цей день народився Святий Миколай чи Дід Мороз.

Як таке могло статися в християнській країні, де більше 90% населення вірять в існування Бога?
Як можна святкувати день народження без іменинника? Часом людям потрібен тільки привід аби щось відсвяткувати і не обов’язково розуміти суть свята. Так воно вийшло і з Різдвом. Головне, щоб гарно прикрасити будинок, щоб наготувати 12 страв і купити якомога більше алкоголю, а що саме означає це свято, то вже й не так важливо.

Отож, Різдво – це день народження Ісуса Христа, Який є Богом і людиною одночасно; це початок благодаті та спасіння для всіх народів землі! Ще з давніх-давен пророки звіщали про це і усі євреї очікували на прихід Відкупителя. Так, саме такою була місія Його приходу – спасти людей від вічної загибелі, омити наші гріхи Своєю кров’ю і померти замість нас. Різдво сильно пов’язано з Пасхою, тому що Ісус народився ця цієї цілі.

«Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.» (Iван.3:16)

Чи бажаєш ти, щоб Ісус народився у твоєму серці?

Запитання пастору

Тут Ви можете задати питання пастору Григорію Андрійовичу. Відповідь очікуйте найближчим часом нижче або на вашу електронну адресу.

Відповідь: Говорячи про любов між хлопцем і дівчиною, і про те, чи може ця любов бути сильнішою або слабшою, давайте дамо в першу чергу відповідь на запитання: «А що ж таке любов?» Сьогодні про неї багато говорять і пишуть, але на жаль її дуже мало між людьми, друзями і тим паче в сім’ї. Часто любов’ю називають симпатії, закоханість, вподобання, навіть інтимні стосунки. Але справжня суть слова любов полягає дещо в іншому. Одне із визначень любові говорить про посвячення себе інтересам або істинному благу іншій людині (Рим.15:1-3; 1ІВ.3:16).
В ідеальному варіанті, ціль зустрічей хлопця з дівчиною, полягає в тому, щоб краще познайомитись один з одним, побачити позитивні чи негативні сторони характеру, перевірити свої почуття і вже на основі цього робити певний висновок. Тому про справжню любов говорити ще зарано. Але це не означає що її не повинно бути. Звичайно почуття, які ми зазвичай називаємо любов’ю, спонукують молодих людей до цих відносин. Зрозуміло, що така любов може бути як поверхневою, так і набагато серйознішою, глибшою. Тому хлопець і дівчина повинні бути дуже обережними і уважними як до себе так і до протилежної статі, щоб не переплутати закоханість з любов’ю, чи можливо з іншими мотивами, які спонукують до подібних зустрічей.
Чи може така любов бути подібною до Божої?
Божа любов (агапе) – це жертвенна любов. Бог-Отець віддав Сина Свого в жертву за гріх кожного з нас. Ісус Христос не пожалів Себе, але зійшов на хрест, щоб спасти нас від вічної загибелі.
В Біблії дуже мало говориться про любов хлопця до дівчини. В книзі Пісня над Піснями оспівуються прекрасні почуття молодого царя Соломонона до Суламіти. Такі почуття більше нагадують любов ерос чи філіо ніж агапе. Але Біблія значно більше звертає увагу на ті взаємовідносини, які повинні бути між чоловіком і дружиною. Необхідно, щоб ці стосунки будувались на взаємній повазі і любові. Прочитайте послання до єфесян 5:22-33. Ви побачите, що апостол Павло спонукує чоловіків любити своїх дружин так, як Христос любить Свою Церкву, а Він віддав самого Себе за неї. Тому любов чоловіка до своєї дружини повинна бути жертвенною, подібною до Божої.
Пастор Г.Пастушак

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш E-Mail (обов'язково)

Тема

Повідомлення