Пряма трансляція

Пряме посилання на офіційний YouTube канал помісної церкви: youtube.com/user/fbcbuk

Вашій увазі пропонується пряма відеотрансляція Богослужінь у Першой Церкві Євангельських Християн Баптистів міста Чернівці. Архів відеотрансляцій знаходиться на YouTube каналі помісної церкви. Дорогі друзі, якщо у вас є можливість прийти в Дім Молитви, будь ласка, приходьте в зібрання вірних Його.

Не кидаймо збору свого, як то звичай у деяких, але заохочуймося,
і тим більше, скільки більше ви бачите,що зближається день той.(Євр.10:25)

УВАГА! У разі виникнення технічних проблем з трансляцією просимо перейти на YouTube канал помісної церкви.
Із зауваження і пропозиціями щиро просимо звертатися по наступних координатах:
+38 (099) 9184891 або пишіть на е-пошту:
valeriytseona@gmail.com

Прошло более 10 лет с тех пор, как в Западной Европе возникла необходимость создания евангельских церквей из заробитчан. Сюда начали съезжаться многие верующие люди с Украины, Молдовы, России и прибалтийских стран. В свободное от работы время они начали собираться в малых группах для проведения общения и молитвы. … Читати далі

Очень интересный вопрос задал Джону Пайперу слушатель по имени Дэнни: “Здравствуйте, пастор Джон, спасибо Вам за этот подкаст. Что такое ‘грех не к смерти’ в 1 Иоанна 5:16-17? Объясните, пожалуйста.”
“Если кто видит брата своего согрешающего грехом не к смерти, то пусть молится, и Бог даст ему … Читати далі

Есть много типов людей, с которыми вы можете столкнуться в своей жизни. И хотя нет двух совершенно одинаковых людей, есть определённые люди с похожими качествами, которые вы можете считать опознавательными сигналами, говорящими о токсичности. Негатив, который они впитывают в себя и излучают, заставляет их притягиваться к тем, кто счастлив и успешен, … Читати далі

Вконце каждого года, я всегда нахожу время, чтобы осмыслить то, что Господь сделал в моей жизни. Я радуюсь ярким моментам уходящего года, просматривая фотографии, перебирая в памяти разные моменты, а также записывая самые лучшие события. Затем, я сожалею о потерях. Я также тщательно анализирую ошибки, которые я совершил и … Читати далі

Запитання пастору

Тут Ви можете задати питання пастору Григорію Андрійовичу. Відповідь очікуйте найближчим часом нижче або на вашу електронну адресу.

Відповідь: Говорячи про любов між хлопцем і дівчиною, і про те, чи може ця любов бути сильнішою або слабшою, давайте дамо в першу чергу відповідь на запитання: «А що ж таке любов?» Сьогодні про неї багато говорять і пишуть, але на жаль її дуже мало між людьми, друзями і тим паче в сім’ї. Часто любов’ю називають симпатії, закоханість, вподобання, навіть інтимні стосунки. Але справжня суть слова любов полягає дещо в іншому. Одне із визначень любові говорить про посвячення себе інтересам або істинному благу іншій людині (Рим.15:1-3; 1ІВ.3:16).
В ідеальному варіанті, ціль зустрічей хлопця з дівчиною, полягає в тому, щоб краще познайомитись один з одним, побачити позитивні чи негативні сторони характеру, перевірити свої почуття і вже на основі цього робити певний висновок. Тому про справжню любов говорити ще зарано. Але це не означає що її не повинно бути. Звичайно почуття, які ми зазвичай називаємо любов’ю, спонукують молодих людей до цих відносин. Зрозуміло, що така любов може бути як поверхневою, так і набагато серйознішою, глибшою. Тому хлопець і дівчина повинні бути дуже обережними і уважними як до себе так і до протилежної статі, щоб не переплутати закоханість з любов’ю, чи можливо з іншими мотивами, які спонукують до подібних зустрічей.
Чи може така любов бути подібною до Божої?
Божа любов (агапе) – це жертвенна любов. Бог-Отець віддав Сина Свого в жертву за гріх кожного з нас. Ісус Христос не пожалів Себе, але зійшов на хрест, щоб спасти нас від вічної загибелі.
В Біблії дуже мало говориться про любов хлопця до дівчини. В книзі Пісня над Піснями оспівуються прекрасні почуття молодого царя Соломонона до Суламіти. Такі почуття більше нагадують любов ерос чи філіо ніж агапе. Але Біблія значно більше звертає увагу на ті взаємовідносини, які повинні бути між чоловіком і дружиною. Необхідно, щоб ці стосунки будувались на взаємній повазі і любові. Прочитайте послання до єфесян 5:22-33. Ви побачите, що апостол Павло спонукує чоловіків любити своїх дружин так, як Христос любить Свою Церкву, а Він віддав самого Себе за неї. Тому любов чоловіка до своєї дружини повинна бути жертвенною, подібною до Божої.
Пастор Г.Пастушак

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш E-Mail (обов'язково)

Тема

Повідомлення